20 metų patirtis

Statyboje

Hidrotechninėje statyboje

Medinių langų ir durų gamyboje

Apie musUAB Stamela
įkurta 1994 metais. Įmonė savo veiklą pradėjo nuo statybų, remonto, hidrostatybų ir melioracijos. Įmonė nuosekliai augo ir nuo 1998 metų dar pradėjo medinių ir aliuminiu kaustytų langų, lauko durų bei vidinių durų gamybą. 
Įmonės šiuolaikiška statybos įranga, naujausios technologijos ir gera atliekamų darbų kokybė garantuoja užsakovų pasitikėjimą bei sėkmingą bendradarbiavimą.Naujame medinių langų ir durų gamybos ceche sumontuotos modernios vokiečių firmų „WEINING“ ir „OKOMA" staklės. Šie įrenginiai leidžia kokybiškai ir tiksliai pagaminti medinius langus ar duris.
Hidrotechninės statybos darbai, tai – užtvankos, pralaidos, siurblinės ir kiti statiniai. Šie darbai atliekami be didesnių sunkumų, nes įmonė turi visą reikalingą techniką bei našią vandens pažeminimo įrangą.
Nuo pat įkūrimo mūsų kompanijos tikslas nuolat išlaikyti aukštą produkcijos kokybę, atsižvelgiant į visus užsakovo poreikius. Mes nuolat palaikome procesų kokybę pagal visus ISO standartus, įrodant ją sertifikatais ir CE ženklu. Šitaip yra patvirtinama mūsų produkcijos atitiktis ES statybos produktų direktyvai ir yra užtikrinamas laisvas judėjimas Europos rinkoje.
 
 
Personalas
Kokybiška, sertifikuota žaliava

Galerija


 

Susisiekite su mumis:


Rita Kromelienė
Administratorė
Tel:    +370 441 76700
Faks: +370 441 75532
El. paštas: silute@stamela.lt
Kalbame: lietuvių, rusų k.


Apie mus _

Stamela UAB - medinių ar aliuminiu kaustytų langų, lauko durų bei vidinių durų gamyba, statyba, remontas, hidrotechninė statyba bei technikos nuoma. Mūsų tikslas išlaikyti aukščiausią produkcijos kokybę, atsižvelgiant į visus užsakovo poreikius.

Kontaktai _

STAMELA UAB
Adresas: Šiaurės g. 8, Šilutė LT-99116
Tel. nr.: +370 441 76700
Buhalterija tel. nr.: +370 441 75532
El. paštas: silute@stamela.lt