Patikimumas

Stamela UAB įkurta 1994 metais. Nuo tada pagrindinės veikos kryptys yra statyba, remontas ir melioracija, tačiau nuo 1998 metų pradėjome medinių ir aliuminiu kaustytų medinių langų, lauko durų bei vidinių durų gamybą. Mūsų patikimumas kuriamas išnaudojant sukauptą ilgametę langų ir durų gamybos patirtį. Mes nuolat palaikome procesų kokybę pagal visus ISO standartus, įrodant ją sertifikatais ir CE ženklu. Šitaip yra patvirtinama mūsų produkcijos atitiktis ES statybos produktų direktyvai ir yra užtikrinamas laisvas judėjimas Europos rinkoje.
Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 160 darbuotojų. Mūsų tikslas nuolat išlaikyti aukštą produkcijos kokybę, atsižvelgiant į visus užsakovo poreikius. Taip pat, įmonės turima technika bei šiuolaikiška statybos įranga, naujausios technologijos ir gera atliekamų darbų kokybė garantuoja užsakovų pasitikėjimą bei sėkmingą bendradarbiavimą.Apie mus _

Stamela UAB - medinių ar aliuminiu kaustytų langų, lauko durų bei vidinių durų gamyba, statyba, remontas, hidrotechninė statyba bei technikos nuoma. Mūsų tikslas išlaikyti aukščiausią produkcijos kokybę, atsižvelgiant į visus užsakovo poreikius.

Kontaktai _

STAMELA UAB
Adresas: Šiaurės g. 8, Šilutė LT-99116
Tel. nr.: +370 441 76700
Buhalterija tel. nr.: +370 441 75532
El. paštas: silute@stamela.lt